انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران

آغاز ثبت نام بیمه تکمیلی 1402

ثبت نام بیمه تکمیلی 1402

آغاز ثبت نام بیمه درمان تکمیلی صندوق اعتباری هنر

ثبت نام بیمه درمان تکمیلی، عمر و حادثه ویژه هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران و فعالان قرآن و عترت عضو صندوق اعتباری هنر از شنبه ۱۸ شهریور در سراسر کشور آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن منتقدان و نویسندگان آثار سینمایی ایران، صندوق اعتباری هنر در راستای سیاست های حمایتی و  استمرار پوشش خدمات بیمه درمان تکمیلی و براساس قرارداد منعقد شده با شرکت بیمه دانا، خدمات بیمه تکمیلی خود را از تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ لغایت ۱۴۰۳/۰۶/۳۱ عرضه می‌کند.
براین اساس ثبت نام بیمه درمان تکمیلی ویژه هنرمندان، نویسندگان، روزنامه نگاران و فعالان قرآن و عترت، به مدت ۱۰ روز از تاریخ ۱۸ تا ۲۸ شهریور از طریق پیام رسان اختصاصی صندوق هنر به نشانی app.honarcredit.ir  و یا سایت صندوق هنر Profile.honarcredit.ir  انجام می‌شود.
خدمات بیمه درمان تکمیلی صندوق اعتباری هنر در قالب سه طرح امید، آرامش و رفاه ارائه می شود.
شایان توجه است، پس از رایزنی های متعدد و توفیق در دستیابی به حداکثر کاهش میزان رشد تعرفه های اعلام شده توسط بیمه گر، تلاش شده است حداکثر خدمات با حداقل تعرفه حق بیمه در ارائه خدمات بیمه تکمیلی برای اعضاء منظور شود.
در طرح امید، هر عضو از مبلغ سالانه یک میلیون و ۳۲۰ هزارتومان، ۳۸۲ هزار و ۸۰۰ تومان پرداخت می کند و ۷۱ درصد حق بیمه  یعنی ۹۳۷ هزار و ۲۰۰ تومان توسط صندوق پرداخت می شود.
در طرح آرامش، هر عضو از مبلغ سالانه ۳ میلیون و ۳۶۰ هزارتومان، یک میلیون و ۲۷۶ هزار و ۸۰۰ تومان پرداخت می کند و ۶۲ درصد آن یعنی ۲ میلیون و ۸۳ هزار و ۲۰۰ تومان توسط صندوق پرداخت می شود.
در طرح رفاه نیز از مبلغ سالیانه ۵ میلیون و ۴۰۰ هزارتومان، صندوق، ۴۵ درصد آن را به مبلغ ۲ میلیون و ۴۳۰ هزار تومان متقبل و هر عضو ۲ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان پرداخت می کند.
ثبت نام بیمه تکمیلی صندوق برای اعضا و خانواده تحت سرپرستی آنان آزاد است و هر عضو می‌تواند با طی مراحل ثبت نام خود در یکی از طرح های بیمه تکمیلی صندوق همسر و فرزندان خود و والدین تحت پوشش بیمه پایه خود در همان طرح ثبت نام کند.
همچنین سرپرستان خانوار (بیمه شده اصلی) با پرداخت مبلغ ۱۳۲ هزار و ۷۰۰ تومان از مزایای بیمه عمر و حوادث به مبلغ ۵۰ میلیون تومان برخوردار می شوند که این مبلغ به حق بیمه سالانه بیمه شده اصلی اضافه می شود.
لازم به یادآوری است؛ ارائه هرگونه خدمات منوط به عضویت متقاضی در صندوق اعتباری هنر و دارا بودن بیمه پایه است.
برای مشاهده و دانلود جداول تعهدات، شرح خدمات و سقف هزینه پرداختی، اینجا کلیک کنید.

آخرین اخبار

بیانیه ها